Pracovníci Institutu environmentálních technologií se podílí na výuce v magisterském a doktorském studiu, presenčním i distančním, na Fakultě materiálově-technologické a v univerzitních studijních programech.

Magisterské studium

IET se podílí na výuce studentů magisterského studia FMT ve studijním programu „Chemické a environmentální inženýrství“.

Zajišťuje tyto předměty:

Procesní inženýrství I – přednášející prof. Ing. Lucie Obalová, Ph.D., cvičící Ing. Pavel Leštinský, Ph.D. Ke stažení
Numerické nástroje pro chemické inženýry – cvičící Ing. Pavel Leštinský, Ph.D.  Ke stažení
Pokročilá laboratoř procesního inženýrství - cvičící Ing. Pavel Leštinský, Ph.D., Ph.D., Ing. Kateřina Pacultová, Ph.D.
Reaktorové inženýrství – přednášející prof. Ing. Lucie Obalová, Ph.D., cvičící Ing. Kateřina Pacultová, Ph.D. Ke stažení
Procesní inženýrství II – přednášející prof. Ing. Lucie Obalová, Ph.D., doc. Ing. Marek Večeř, Ph.D., Ing. Pavel Leštinský, Ph.D.

Dále se podílí na vedení a konzultacích diplomových prací.

Doktorské studium

IET se podílí na výuce studentů doktorského studia v oboru „Chemické a environmentální inženýrství“, „Nanotechnologie“, „Tepelná technika a paliva v průmyslu“ a „Metalurgická technologie“. Doktorandi jsou vedeni prof. Ing. Lucií Obalovou, Ph.D., prof. Ing. Kamilou Kočí, Ph.D., doc. Ing. Jozefem Vlčkem, Ph.D.¨, prof. Ing. Petrem prauzem, Ph.D. a doc. Ing. Petrem Jančíkem, Ph.D.