Platnost příspěvku skončila 11. 7. 2022!

Mezinárodní letní škola architektury

11. 7. 2022 - 15. 7. 2022
 Katedra architektury FAST VŠB-TUO
Mezinárodní letní škola architektury
V létě v termínu 11.-15. července 2022 chystáme již 9. ročník Mezinárodní letní školy architektury. Letní školy se mohou zúčastnit i studenti VŠB-TUO domácí i mezinárodní se zájmem o architekturu, umění, poznávání nových věcí a kreativitu.

Předběžná orientace v oboru je výhodou, ale není podmínkou. Účast pro studenty VŠB-TUO je zcela bezplatná (bezplatný je program a veškeré náklady s ním spojené: cestovné, ubytování a stravu si účastníci zařizují sami).

Nabízíme zájemcům o architekturu pět prázdninových pracovních dnů zaměřených na zábavné poznávání. Zažijete týmové workshopy, individuální miniworkshopy, urbánní hry v ulicích Ostravy, přednášky, prohlídky zajímavých míst a terénní výzkumy. Program bude v malé mezinárodní skupině, pro účast stačí středoškolská angličtina.

Rádi uvítáme i studenty VŠB-TUO a studenty středních škol z Ostravy a Moravskoslezského kraje, pro které je účast na kurzu bezplatná. Absolventi kurzu získají certifikát se dvěma ECTS kredity.

Bližší informace a přihlášky: Eva Špačková

Vloženo: 11. 1. 2022