Dny otevřených dveří na VŠB-TUO

20. 1. 2022 - 22. 1. 2022
 Osobně a online
Dny otevřených dveří na VŠB-TUO
Zveme vás na Dny otevřených dveří VŠB – Technické univerzity Ostrava, které proběhnou jak kontaktně, tak i online.

Kontaktní Dny otevřených dveří

• v pátek 21. ledna: od 8 do 14 hod.
  • v sobotu 22. ledna: od 9 do 13 hod.

Chcete se osobně seznámit s možnostmi studia na VŠB-TUO? Navštivte Dny otevřených dveří na VŠB – Technické univerzitě Ostrava, které se budou konat v Univerzitní aule a v budovách fakult sídlících mimo kampus:
Hornicko-geologická fakulta: na Univerzitní aule
Fakulta materiálově-technologická: na Univerzitní aule
Fakulta strojní: na Univerzitní aule
Ekonomická fakulta: vlastní budova
Fakulta elektrotechniky a informatiky: vlastní budova
Fakulta stavební: vlastní budova
Fakulta bezpečnostního inženýrství: vlastní budova

Vzhledem k pokračující pandemii COVID-19 se DOD uskuteční formou prohlídek s průvodci v malých skupinkách, kdy  v souladu s platnými mimořádnými opatřeními MZ ČR není vyžadováno prokazování bezinfekčnosti.
Doprava mezi Univerzitní aulou v kampusu VŠB-TUO a externími fakultami je zajištěna. Jízdní řády najdete zde.

Virtuální Dny otevřených dveří

Souběžně s kontaktními Dny otevřených dveří poběží také Virtuální DOD, které si můžete užít z pohodlí domova. Ty se budou konat od čtvrtka 20. do soboty 22. ledna v prostředí podobnému počítačové hře nebo 3D virtuální realitě.

Pokud se chcete o studiu u nás dozvědět více, můžete zhlédnout videa univerzity i jednotlivých fakult na našem YouTube kanálu, projít si stránku uchazeče na našem webu, anebo si stáhnout naši mobilní aplikaci, ze které se ke studiu na VŠB-TUO můžete rovnou přihlásit. Přijímací řízení na všech fakultách už běží.

Vloženo: 1. 1. 2022
Kategorie:  Chystané akce