Platnost příspěvku skončila 13. 4. 2021!

Představení kandidátů na rektora VŠB-TUO akademické obci

13. 4. 2021, 13:00 - 16:00
Představení kandidátů na rektora VŠB-TUO akademické obci
Akademický senát VŠB-TUO si Vás dovoluje pozvat na veřejné setkání a představení kandidátů na rektora VŠB – Technické univerzity Ostrava pro funkční období 2021 – 2025.

To proběhne v úterý 13. 4. 2021 od 13 do 16 hod. online. Harmonogram rektorských voleb, seznam kandidátů a jejich volebních programů (zveřejnění 7. 4. 2021) najdete na stránkách akademického senátu

Akce bude probíhat v prostředí MS Teams.

Setkání bude moderovat předsedkyně Akademického senátu VŠB-TUO Ing. Kateřina Kashi, Ph.D., v jeho úvodu se každý z kandidátů nejprve krátce představí. Poté bude probíhat zodpovídání dotazů členů akademické obce.

Způsob pokládání dotazů kandidátům

Dotazy mohou pokládat členové akademické obce prostřednictvím tohoto odkazu do pondělí 12. 4. 2021 12 hod.

Dotazy nebudou kandidátům před setkáním sděleny, předsednictvo Akademického senátu VŠB-TUO je všechny projde a určí jejich pořadí tak, aby se témata neopakovala.

U dotazu je nutné uvést:

• Zda si přejete, aby bylo sděleno jméno tazatele, nebo má být dotaz podán anonymně.
  • Pro koho je dotaz určen – zda oběma kandidátům, nebo jen jednomu. Pokud toto uvedeno nebude, bude automaticky dotaz položen oběma kandidátům.

Až budou vyčerpány všechny dotazy, které budou zaslány dopředu na uvedený link a neuplyne ještě časový limit určený pro setkání, bude možné položit dotazy i v rámci živé události, přes Q&A v prostředí MS Teams.

Událost je veřejná, tedy přístupná všem i bez přihlášení, z webového prohlížeče nebo aplikace MS Teams. Z akce bude pořízen záznam a ten po skončení akce vložen na YouTube kanál univerzity.

Vloženo: 6. 4. 2021
Kategorie:  Chystané akce