Platnost příspěvku skončila 11. 3. 2022!

11. ročník geovědní soutěže „Geologické kladívko 2021“

12. 3. 2021
11. ročník geovědní soutěže „Geologické kladívko 2021“
Tradiční soutěž Geologické kladívko letos proběhne, jako spousta jiných akcí v této době, trochu jinak a to online formou.

Tato soutěž s geovědní tematikou, která je určena pro žáky ZŠ a studenty SŠ, bude letos trochu jiná.

Na rozdíl od předchozích ročníků, kdy se soutěžilo v týmech, se letos můžou pod záštitou školy přihlásit jednotlivci.
Druhá a třetí část soutěže bude probíhat formou online testů. Přístup do soutěže získají soutěžící  na základě hesla, které bude zasláno po vyplnění přihlášky a splnění úkolu č.1, který je zveřejněn na webových stránkách Geologického pavilonu prof. Pošepného.
Online část bude otevřena dne 12. 3. 2021 od 7-19 hodin. Na testík (2. úkol) a doplňovačku (3.úkol) budou mít soutěžící časové limity – každý 30 min.

Co zůstává stejné z přechozích let?

Zachováváme tři soutěžní kategorie (Kategorie A  - žáci 2. stupně ZŠ, kategorie B - studenti víceletých gymnázií (prima - kvarta), kategorie C - studenti středních škol (kvinta-oktáva),
soutěžící kromě ověření svých znalostí mohou získat i pěkné věcné ceny (geologická kladívka, knihy, čelovky, volné vstupenky, minerály atd.)

Všechny ostatní podrobnosti včetně přihlášky, soutěžního úkolu a podmínek soutěže naleznete na našich webových stránkách https://www.hgf.vsb.cz/513/cs/pro-skoly/soutez-gk/.

Termín přihlášení je do 26.2.2021

Vloženo: 18. 2. 2021